نحوه خرید و فروش در الوبیت

نحوه ثبت نام و خرید و فروش در الوبیت
قبل از خرید پیشنهاد می کنیم اطلاعات کافی را در مورد رمزارزها کسب کنید تا بتوانید بالاترین میزان بهره را در این فناوری ببرید ، در این راستا میتوانید از منوی سایت و در قسمت آموزش از مقاله های جمع آوری شده توسط کارشناسان الوبیت استفاده کنید.
در ضمن متذکر می شویم قبل از ثبت نام و شروع مبادلات باید قوانین خرید و فروش رمز ارزها را که در منو و در قسمت قوانین وجود دارد مطالعه کنید.ثبت نام و انجام مبادلات در الوبیت به منزله پذیرفتن قوانین ذکر شده می باشد.
نحوه ثبت نام
ابتدا در صفحه اصلی الوبیت بر روی ثبت نام کلیک کنید.قابل ذکر می باشد ثبت نام کاملا رایگان می باشد.سپس صفحه برای شما باز خواهد شد که در آن مراحل ثبت نام در سه مرحله قابل مشاهده می باشد.
مرحله اول - وارد کردن مشخصات فردی
در این مرحله می بایست نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، ایمیل یا آدرس پستی الکترونیکی و همچنین پسورد مورد نظر خود را وارد کنید.پسوردی که وارد میکنید را به خاطر بسپارید.همچنین از صحیح و کامل بودن اطلاعات خود مطمئن شوید.
احراز هویت
در مرحله دوم باید تصویر خود و کارت ملی تان را در قالب یک عکس سلفی طبق نمونه در سایت آپلود کنید.توجه داشته باشید که تصویر و اطلاعات روی کارت ملی شما باید خوانا و قابل تشخیص باشد.
ثبت کیف پول و حساب بانکی
در مرحله سوم کیف پول یا والتی که از آن قصد مبادله را دارید ثبت کنید.همچنین شماره کارت خود را به همراه نام بانک وارد کنید.در نظر داشته باشید شماره کارت می بایست بنام شخصی باشد که در حال ثبت نام است.
حال باید منتظر باشید تا حساب شما توسط کارشناسان مربوطه تایید شود.مدت زمان تایید بین 5 تا 60 دقیقه خواهد بود.
بعد از تایید یک ایمیل حاوی کد کاربری اختصاصی برای شما ارسال می شود که این به منزله تایید حساب شما خواهد بود.توجه داشته باشید کد کاربری به هیچ عنوان قابل تغییر نخواهد بود.
هم اکنون به صفحه اصلی سایت برگشته و روی گزینه ورود کلیک کنید.با وارد کردن کد کاربری و پسوردی که در مرحله اول ثبت نام ثبت کردید وارد محیط اصلی سایت شوید و در کمترین زمان ممکن و به سادگی مبادله خود را انجام دهید/
در هر مرحله کارشناسان ما برای کمک و پشتیبانی شما حاضر خواهند بود..
url-logo-alobit.png
الوبیت با تجربه فراوان در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، بیت کوین، اتریوم، ریپل و هر آنچه نیاز شما باشد همواره با بهترین قیمت ها و سریعترین تراکنش ها پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

تماس با ما

آدرس : ترکیه - استانبول


تلفن : 0090212823732


ایمیل :info@alobit.net

 

ساعات کار مجموعه

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:30 الی 18:00

فروش در طول هفته ساعت 11:00 الی 17:00

پنجشنبه ساعت 9:30 الی 15:00

فروش پنج شنبه ها ساعت 11:00 الی 15:00

کلیه حقوق این سایت متعلق به کمپانی الوبیت می باشد